gelbasla.com bir AB-ilan.com markasıdır

National Individual Consultancy 1284 views

Vacancy Announcement for National Individual Consultancy for UNICEF joint programme with Kilis Municipality

UNICEF is requesting offers (Ref: EM/TURA/2017-A) for a National Individual Consultancy to support the coordination, monitoring and capacity building of joint programmes with the Kilis Municipality

Please find below the detailed Terms of Reference (ToR), the Financial Offer Template and the Personal History Form (P11 Form).

Candidates should send their P-11, the financial and technical proposal in separate files to gbesnili@unicef.org and ybrand@unicef.org with “Coordination, Monitoring and Capacity Building of Programmes with the Kilis Municipality- Ref: EM/TURA/2017-A” in the subject line.

The deadline for submitting technical and financial offers is Thursday, 24 August 2017 at 18:00hrs. 

Please contact gbesnili@unicef.org or ybrand@unicef.org for further questions.

More Information

  • Sector Civil Society
  • This job has expired!
Share this job
gelbasla.com, AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti.'ne ait bir sitedir. AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 29.04.2016 tarihli, 852 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.