gelbasla.com bir AB-ilan.com markasıdır
    • en
    • tr

Hakkımızda

Gelbasla.com’un hedefi iş arayan ya da mevcut işini değiştirmek isteyen profesyonellerle; personel ihtiyacı olan şirket ve kurumları ortak bir platformda buluşturmak.

Hem Türkçe hem de İngilizce özgeçmiş oluşturma ve ilan verme imkanı sunan site; bu yapısıyla uluslararası kurum ve projelerde kariyer planlayan uzmanlara da rehberlik ediyor.

Tek bir formatta oluşturulan özgeçmişler de personel arayan şirket ve kurumların, adayları değerlendirme esnasında uygun niteliklere ve deneyime göre karşılaştırma yapabilmesini sağlıyor.

Dünyanın önde gelen kurumları, sivil toplum örgütleri ve danışmanlık firmalarından oluşan üye profili ile gelbasla.com; bir kariyer sitesi olduğu kadar Türkiye’nin en büyük bilgi ve iletişim ağı olma yolunda ilerliyor.

Doğru iş, doğru insan için gelbasla.com.

Facebook: https://www.facebook.com/gelbaslacom/

Twitter: https://twitter.com/gelbaslacom

gelbasla.com, AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti.'ne ait bir sitedir. AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 29.04.2016 tarihli, 852 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.