gelbasla.com bir AB-ilan.com markasıdır

Engelli Çalışan 1186 gösterim40 başvuru

RET International bünyesinde görevlendirilmek üzere “ Engelli Çalışma Arkadaşı” aramaktayız.

RET International, 2000 yılında Cenevre merkezli kurulmuş, kar amacı gütmeyen uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur. RET, Orta Doğu’dan Afganistan ve Asya’ya, Afrika’dan Latin Amerika’ya, dünyanın her yerinde, çatışma, kriz ve istikrarsızlığın hüküm sürdüğü bölgelerde çalışır. RET International’ın amacı savaş, şiddet ve doğal afet durumları nedeniyle ülkelerinden ayrılmak zorunda kalmış gençleri eğitim yoluyla korumaktır. RET aynı zamanda mülteci durumuna düşmüş, şiddet görmüş kadınları da eğitim, bütçe kazandırmaya yönelik faaliyetler ve psiko-sosyal destek verme gibi aktiviteler yoluyla korumaya yönelik faaliyetler yürütmektedir.
Temel özellik ve yetkinlikler
-En az lise mezunu, tercihen önlisans ve lisans,
– Psikoloji, Mütercim-Tercümanlık mezunu, Arapça-Türkçe konuşabilen,Güzel Sanatlar, Sosyal Hizmet Uzmanı gibi özelliklerden bir tanesine sahip olmak,
-Takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi,
-Güçlü iletişim becerisine sahip,
-Sözlü ve yazılı kolay iletişim kurabilen engelli çalışma arkadaşı arıyoruz.

Diğer Bilgiler

  • Sektör Sivil Toplum
  • Pozisyon Seviyesi Personel
  • Pozisyon Tercüman, Psikolog, Eğitmen
  • Eğitim Seviyesi Üniversite, Lise
  • İş Tecrübesi (Yıl) 1-3
  • Yabancı Dil Türkçe (C2, Level 6, Advanced), Arapça (C2, Level 6, Advanced)
  • İlan Süresi Doldu
Bu ilanı paylaş

We envision a world in which young people are not only protected through education, but are also empowered and capable of leading their communities out of conflict and crisis and towards stronger social cohesion, peace and prosperity.

Firmanın Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları
gelbasla.com, AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti.'ne ait bir sitedir. AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 29.04.2016 tarihli, 852 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.