gelbasla.com bir AB-ilan.com markasıdır
    • tr

İŞKUR Proje Uygulama Desteği için Uzman Pozisyonları 3080 gösterim10 başvuru

Geçici Koruma Altındaki Suriyeli Sığınmacılar ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı Duyurusu

GEÇİCİ KORUMA ALTINDAKİ SURİYELİ SIĞINMACILAR VE TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN İSTİHDAM DESTEĞİ PROJESİ 

İşin Adı: Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı 

İLGİ BEYANI TALEBİ

“Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir. Projenin amacı geçici koruma altındaki Suriyelilerin ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde artırmaktır.”

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan ilgili Daire Başkanlıklarında proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet etmektedir.

Talep edilen bireysel danışmanlıklara ilişkin iş tanımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır. 

Referans No:

Ek 1: Mali Yönetim Danışmanı (2 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-04/05

Ek 2: Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı (2 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-02/03

Ek 3: Yazılım Analiz Danışmanı (1 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-09

Ek 4: Yazılım Geliştirme Danışmanı (3 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-10/11/12

Ek 5: Yazılım Test Danışmanı (1 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-13

Ek 6: Proje Uygulama Danışmanı (2 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-08/14

Ek 7: İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Danışmanı (1 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-07

Ek 8: İletişim Danışmanı (1 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DH-06 

SON BAŞVURU TARİHİ VE İLETİŞİM

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri (Temmuz 2016) (“Satın Alma Düzenlemeleri”)’nin Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.

Danışman Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında belirtilen Bireysel Danışmanların seçimi yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 27/09/2018 tarihinde saat 24.00’e kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla veya elden ulaştırılması gerekmektedir.

 

TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

DIŞ İLİŞKİLER VE PROJELER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

(Başkanlık Bürosu)

Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye

proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr

+90 312 216 3927

Diğer Bilgiler

  • Sektör AB Uzmanları / Proje Ekibi
İlana başvurabilmek için lütfen üye olunuz.
Bu ilanı paylaş

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (İŞKUR), Türkiye’de istihdamın korunmasına, geliştirilmesine, yaygınlaştırılmasına ve işsizliğin önlenmesi faaliyetlerine yardımcı olmak ve işsizlik sigortası hizmetlerini yürütmek üzere kurulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının ilgili kuruluşu olup, özel hukuk hükümlerine tâbi, tüzel kişiliği haiz, idarî ve malî bakımdan özerk bir kamu kuruluşudur

gelbasla.com, AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti.'ne ait bir sitedir. AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 29.04.2016 tarihli, 852 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.