gelbasla.com bir AB-ilan.com markasıdır

Kurumsal İletişim ve Kaynak Geliştirme Yöneticisi 3461 gösterim63 başvuru

İŞ TANIMI

YUVA Kaynak Geliştirme Stratejisini geliştirmek, 6 aylık ve yıllık planlar yapmak ve uygulamak

Bireysel ve kurumsal projeler için sunum hazırlamak, gerekli iletişim materyallerinin metin yazımı ve tasarım süreçlerini yönetmek

Bireysel ve kurumsal destekçi ilişkilerini yönetmek

Bireysel destekçiler için bağış modelleri, ve iletişim kurguları geliştirerek bağış hacmini artırmak, raporlamalarını düzenli olarak yapmak

Bağışçı CRM sistemini oluşturmak, yönetmek ve veri analizi yapmak

Web sitesinin kaynak yaratma sayfalarının düzenlemesi ve bakımını gerçekleştirmek

Kaynak geliştirme amacı ile gerçekleştirilen etkinlik ve projeleri planlamak ve hayata geçirmek, başka kurumların etkinliklerinde kurumun doğru şekilde temsil edilmesini sağlamak

İlgili birimlerle işbirliğinde, YUVA’ nın gönüllülük faaliyetlerine destek olmak

YUVA için kapsamlı bir kurumsal iletişim stratejisi geliştirmek ve uygulanmasını sağlamak,

YUVA programları ve projeleri için iletişim planlarının geliştirilmesine destek olmak,

YUVA’nın tüm iletişim araçlarının yönetildiğinden ve her ortam için uygun metin, görsel ve video içeriği üretildiğinden emin olmak (web siteleri, aylık bültenler, Twitter, Instagram, Facebook, Linkedin, vs)

YUVA’nın PR ve iletişim ortaklarıyla koordinasyon içinde çalışmak.

 

ARANAN NİTELİKLER

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun

Çok iyi seviyede İngilizce bilen

En az 10 yıllık mesleki tecrübe

Başarılı kurumsal ve bireysel kaynak yaratma deneyimi,

Ekip yönetme deneyimi,

Başarılı medya ve iletişim stratejileri ve kampanyaları geliştirme ve uygulama tecrübesi,

Medya ve iletişim çalışmaları için dijital kanalları kullanmada kanıtlanmış bir deneyim,

Sosyal medya için kaliteli malzemeler ve içeriklerin yanı sıra basılı malzemeler üretmede kapsamlı deneyim

YUVA’ya ve toplumsal değişime olan ilgi ve kişisel bağlılık,

 

 

Diğer Bilgiler

  • Sektör Sivil Toplum
  • Pozisyon Seviyesi Yönetici
  • Pozisyon Kurumsal İletişim Görevlisi
  • Eğitim Seviyesi Üniversite
  • İş Tecrübesi (Yıl) 10-24
  • Yabancı Dil İngilizce (C1, Level 5, Upper Intermediate)
  • İlan Süresi Doldu
Bu ilanı paylaş

Tüm canlılar için sürdürülebilir bir yaşam…

Hikayemiz

Yuva Derneği, 2010 yılında Türkiye’de ve dünyada yaşanan çevresel sorunlar ile yoksulluk ve eğitim gibi sosyal meselelere bütüncül ve sürdürülebilir çözümler üretmek için kuruldu.

YUVA olarak yetişkinlerin ve gençlerin okul dışı eğitimlerini ve yaşam boyu öğrenme yoluyla gelişimlerini desteklemek, çevreyle ilgili farkındalıklarını artırmak ve yoksulluğun ortadan kaldırılmasına katkıda bulunmak için çalışıyoruz.


Sustainable living for all living things...

Our Story

YUVA was founded in 2010 to provide holistic and sustainable solutions to the environmental problems and social issues such as poverty and education in Turkey as well as in the world.

We work to support the out-ofschool education and development of adults and young people through lifelong learning, to raise their awareness about the environment and to contribute to the elimination of poverty.

 

NE YAPIYORUZ?

💚Genç ve Yetişkin Öğrenmesi

Hedef kitlemiz gençler ve yetişkinler. Çünkü yepyeni bir dünya kurma görevini sadece çocukların üzerine yüklemek büyük haksızlık. Üstelik dünyanın mevcut sorunlarını düşününce, harekete geçmek için 20 yıl daha bekleme lüksümüz kalmadı. Eğitimlerimiz katılımcı odaklı ve gönüllülüğe dayalı olup ders veya seminerlerden farklı olarak, öğrenmeye hevesli olanlar için bir öğrenme ortamı yaratmak üzerine kurulu.

What do we do?

Young and Adult Learning

Our target population is young people and adults because it is unfair to place the burden of creating a completely new world only on children. Moreover, considering the current problems of the world, we cannot afford to wait 20 more years to act. Our trainings are participant-oriented, volunteer-based and unlike ordinary courses or seminars. They focus on creating a learning environment for those who are eager to learn.

💚Sürdürülebilir Yaşam

Doğayla uyum içinde bir yaşam tarzını yaygınlaştırırken bir yandan doğayı koruyabilmek amacıyla eğitim ve farkındalık çalışmaları yürütüyoruz. Aynı zamanda kendi ekolojik ayak izimizi en aza indirerek örnek teşkil etmeye çalışıyoruz.

Sustainable Living

We are carrying out trainings and awareness projects in order to spread a lifestyle that is in harmony with nature while also protecting the nature. At the same time, we are trying to become a model community by minimizing our own ecological footprint.

💚Yoksulluğun Ortadan Kaldırılması

Yoksulluğun altında yatan nedenleri ortadan kaldırmak için topluluklara pratik beceriler kazandırıyor ve eğitimler veriyoruz. Toplulukların kendi kendilerine yeterli hale gelmelerini sağlamak için çabalıyor ve bunun için onları uzun vadede destekliyoruz. Bireylerle birlikte, yaşamlarını yeniden kurmaları, bir geçim kaynağına sahip olmaları ve aileleriyle daha iyi bir gelecek inşa edebilmeleri için çalışıyoruz.

Elimination of Poverty

We teach communities practical skills and train them in order to remove the underlying causes of poverty. We strive to ensure that communities become self-sufficient, and we support them in the long run. We work with people to restore their lives, to let them have a source of livelihood, and to build a better future for their families.

💚İnsan Hakları ve Barış

Yoksulluğun ancak ayrımcılığın önüne geçildiğinde ve insanlar temel haklarını talep etme gücüne sahip olduğunda ortadan kalkabileceğini ve insanların ancak o zaman hem kendi aralarında hem de doğayla barış içinde var olabileceğini düşünüyoruz. Bu görüş, bizim insan hakları, barış, arabuluculuk, kültürlerarası öğrenme, toplumsal cinsiyet ve aktif yurttaşlık gibi eğitimlerimizin de ortak amacını oluşturuyor.

Human Rights and Peace

We believe that only after discrimination is eliminated and people have the power to claim their basic rights, poverty can be eradicated and peace can be built among people and between people and nature. This is also the common idea behind our trainings which focus on human rights, peace, mediation, intercultural learning, gender and active citizenship.

 

Firmanın Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları
gelbasla.com, AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti.'ne ait bir sitedir. AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 29.04.2016 tarihli, 852 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.