gelbasla.com bir AB-ilan.com markasıdır
    • tr

Proje Asistanı ve Satın Alma Uzmanı 1777 gösterim

Partnership for Market Readiness – Karbon Piyasalarına Hazırlık Ortaklığı (PMR)” Projesi için  “Proje Asistanı” (Ref:PMR Turkey PA) ve “Satın Alma Uzmanı” (Ref:PMR Turkey PS)

ilanı​

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen “Partnership for Market Readiness – Karbon Piyasalarına Hazırlık Ortaklığı (PMR)” Projesi için proje uygulama birimine aşağıdaki pozisyon için danışman aranmaktadır.

 

“Project Assistant” (Ref: PMR Turkey PA)

 “Procurement Specialist”(Ref: PMR Turkey PS)

 

İşin tanımı ve adaylarda aranan yeterlilik kriterleri için tıklayınız.

Başvuruların, 7 Eylül 2018 tarihi mesai bitimine kadar iş tanımında (TOR) yer alan başvuru yöntemlerine göre iletilmesi gerekmektedir.

 

Diğer Bilgiler

  • Sektör AB Uzmanları / Proje Ekibi
İlana başvurabilmek için lütfen üye olunuz.
gelbasla.com, AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti.'ne ait bir sitedir. AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 29.04.2016 tarihli, 852 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.