gelbasla.com bir AB-ilan.com markasıdır

Project Management Experts & Administrative Assistants 2176 gösterim

By Ministry of Science, Industry and Technology – General Directorate of EU and Foreign Affairs Directorate of EU Financial Programmes (DoEUFP) 8 project management experts and 3 administrative assistants will be recruited under Direct Expenditure Plan with a short term service contract to support the activities concerning Competitive Sectors Programme.

Please click the link for job descriptions and competence criteria.

For detailed information on positions and the Programme please refer to rekabetcisektorler.sanayi.gov.tr

APPLICATION:

Applications should be submitted in English by e-mail to rsp@sanayi.gov.tr in the form of the required CV Template. References for the applied position should be clearly indicated on the CV. Deadline for application is May, 6th 2018.

Only short-listed candidates will be contacted.

          

Diğer Bilgiler

  • Sektör AB Uzmanları / Proje Ekibi
  • İlan Süresi Doldu
Bu ilanı paylaş

Türkiye’nin gelişmekte olan bölgelerinde faaliyet gösteren işletmelerin, gerek iç gerekse dış piyasada rekabet gücünü artırmaya yönelik olarak tasarlanan Rekabetçi Sektörler Programı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Avrupa Birliği ortak girişimi olarak hayata geçiriliyor.

Türkiye ve Avrupa Birliği mali işbirliği anlaşması çerçevesinde 2007 yılından bu yana yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı, Türkiye’nin kalkınma stratejisinde yer alan bir çok öncelikli alanda geliştirilmiş projeye finansal ve teknik destek sağlıyor.

Rekabetçi Sektörler Programımızın amacı, Türkiye’deki bölgesel farklılıkların dengelenmesi için KOBİ’lerin rekabet gücünün artırılarak sosyal ve ekonomik kalkınma sağlanması, böylelikle  ekonomimizin AB ülkeleri seviyesine yükseltilmesi olarak özetlenebilir.

Programın birinci dönemi 2007-2013 arasında uygulandı. Bu dönemde imalat sektöründe faaliyet gösteren KOBİ’lerin daha rekabetçi olabilmek için belirlenen ihtiyaçlarının karşılanmasından, ortak kullanım tesislerinin kurulmasına; yenilikçi teknolojilere zemin ve kaynak sağlanmasından, turizm alt yapısının geliştirilmesine bir çok farklı hedefle yola çıkan projeye mali kaynak aktarıldı.

2014-2020 yıllarını kapsayacak Programın ikinci dönemindeyse Ar-Ge ve inovasyona yönelik projeler başta olmak üzere, ekonomide rekabet gücünü artırmaya yönelik olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinden gelecek farklı alanlardaki projelere mali kaynak sağlanması planlanıyor.

Firmanın Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları
gelbasla.com, AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti.'ne ait bir sitedir. AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 29.04.2016 tarihli, 852 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.