gelbasla.com bir AB-ilan.com markasıdır
  • tr

Saha Danışmanı(Arapça-Türkçe) 5200 gösterim

Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Ankara Ofisi, “Türkiye’de Geçici Koruma Altındaki Suriyelilere ve Ev Sahibi Topluluklar için İş Yaratma ve Girişimcilik Fırsatları Projesi” kapsamında, aşağıda belirlenen illerde görevlendirilmek üzere “Arapça ve Türkçe Konuşan Saha Danışmanları” aramaktadır. “Danışmanlık Kontratı” kapsamında gerçekleştirilecek görevlendirme için son başvuru tarihi 10 Haziran 2018’dir.

Her bir il için 1 danışman görevlendirilecektir. Arapça konuşan danışmanların, 8 ilde kamu hizmeti sağlanmasını desteklenmesi, geçici koruma altındaki Suriyelilerin iş piyasasına katılımını kolaylaştırmak ve istihdama ve diğer ilgili hizmetlere yönlendirilmesi kapsamında hizmet vermesi beklenmektedir.

Ayrıntılı Görev ve İş Tanımı için tıklayınız.

İller:

 1. İstanbul
 2. Bursa
 3. Konya
 4. Gaziantep
 5. Şanlıurfa
 6. Adana
 7. Mersin
 8. Hatay

Nasıl başvurulur:

Bu pozisyon için adayların ayrıntılı özgeçmişlerini 10 Haziran 2018 tarihine kadar, başına başvurmak istenen il belirtilerek, “…(il)… – Arapça Konuşan Danışman” konu başlığı ile consultants-ank@ilo.org adresine e-posta yoluyla ulaştırması gerekmektedir.

Başvuru Değerlendirme süreci:

Bu ilan için sadece 10 Haziran 2018 tarihine kadar gelen başvurular kabul edilecektir. Gelen başvurular arasından yapılacak ön incelemenin ardından, pozisyon için uygun olabileceği düşünülen adaylar görüşmeye davet edilecektir. Sınırlı sayıda aday görüşmeye çağırılacaktır.

Faks ve telefon ile başvuru kabul edilmeyecektir.

ILO, işe alım sürecinin herhangi bir aşamasında, başvuru, mülakat, işlem veya eğitim aşamasında herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca, ILO olmayan bir e-posta hesabından gelen iletileri (- @ ilo.org) lütfen dikkate almayınız.

Diğer Bilgiler

 • Sektör Hizmet
 • Pozisyon Danışman
 • Eğitim Seviyesi Lise
 • Yabancı Dil Türkçe (C2, Level 6, Advanced), Arapça (C2, Level 6, Advanced)
 • İlan Süresi Doldu
Bu ilanı paylaş

ILO

Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Birleşmiş Milletler in çalışma yaşamındaki uzman kuruluşudur. ILO uluslararası çalışma standartlarını belirlemekte, çalışma yaşamında hakları gözetmekte, insana yakışır iş fırsatlarını özendirmekte, sosyal korumayı ve çalışma yaşamındaki meselelerle ilgili diyaloğu güçlendirmektedir.

ILO Birinci Dünya Savaşı sonrasında 1919 yılında Versay Anlaşması kapsamında kurulmuştur ve 1946 yılında BM’nin ilk uzman kuruluşu konumuna gelmiştir. ILO’nun kendine özgü yapısı hükümetleri, işçi ve işveren temsilcilerini bir araya getirmektedir. 186 Devletin üyesi olduğu ILO’nun merkezi İsviçre’nin Cenevre kentindedir.

Türkiye ILO’ya 1932 yılında üye olmuştur. Türkiye’deki ilk ILO Ofisi 1952 yılında İstanbul’da “Yakın ve Orta Doğu İnsan Gücü Saha Ofisi” adı altında açılmıştır. “ILO Ankara Ofisi” ise 1976 yılında açılmıştır. Ankara/Oran’da bulunan Ofis “ILO Türkiye Ofisi” olarak faaliyet sürdürmektedir.

ILO’nun birincil hedefi, kadınlara ve erkeklere, özgürlük, eşitlik, güvenlik ve saygınlık koşullarında insana yakışır ve üretken işler bulma fırsatları sağlanmasıdır.

ILO Türkiye Ofisi’nin misyonu ise, ILO’nun temel önceliklerinin, standartlarının, ilgi alanlarının ve politikalarının gözetildiği, deneyimlerinin yaygınlaştırıldığı koşullarda hükümetle, işçi ve işveren kuruluşlarıyla aktif ilişki içinde yer alarak, herkes için insana yakışır işler sağlanması çabalarında Türkiye’de güçlü, görünür ve proaktif bir konuma sahip olmaktır.

Firmanın Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları
gelbasla.com, AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti.'ne ait bir sitedir. AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 29.04.2016 tarihli, 852 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.