gelbasla.com bir AB-ilan.com markasıdır
    • tr

Uzman Yardımcısı 3373 gösterim91 başvuru

 

Bankaların ipotek tesisi ve tescili hizmetlerinin gerçekleştirildiği firmada Resmi senetlerin düzenlenmesi ve kontrolünde çalışacak uzman yardımcıları alımı yapılacaktır.

 

Beklenen tecrübe ve kişisel özellikler:

  • Üniversite / Yüksekokul Mezunu
  • Microsoft Office Programlarına Hakim
  • Planlama ve İş Takibi Konusunda Başarılı
  • İletişim Becerileri Gelişmiş, Çözüm Odaklı
  • Diksiyonu Düzgün

 

Diğer Bilgiler

Sektör : Hizmet

Pozisyon Seviyesi : Personel

Eğitim Seviyesi : Üniversite / Yüksekokul

Diğer Bilgiler

  • Sektör Ekonomi / İşletme
  • İlan Süresi Doldu
Bu ilanı paylaş

AVİ Gayrimenkul Yatırım Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bankaların ve diğer finans kuruluşlarının vermekte olduğu bireysel ya da ticari kredilerin güvencesini oluşturmak amacıyla taşınmaz mallar için tapularda ipotek tesisi iş ve işlemlerini üstlenmek, ayrıca bu kuruluşların gayrimenkul araştırması, takyidat belgesi alınması gibi işlemlerini yürütmek amacıyla 15.10.2008 tarihinde konusunda deneyimli çalışanlar istihdam ederek kurulmuştur.

AVİ; günümüz bankacılığının ve finans kuruluşlarının teknolojik gelişmeler çerçevesindeki uygulamalarını benimsemekte, gizlilik koşullarını koruyan otomasyona dayalı güvenli bir teknoloji ve bilişim sistemi kullanmakta ayrıca ikmal edilen işlemleri sigorta kapsamına almaktadır

AVİ ortaklığı; gerekli bilgi birikimine ve tecrübeye sahip objektif, güvenilir, gayrimenkulün hukuki yönünü bilen hukukçular, gayrimenkul mevzuatına hâkim Tapu ve Kadastro teşkilatında yönetici olarak görev yapmış uzman personel ile bankacılık finans sektöründe çalışmış uzman bankacılardan oluşmaktadır.

gelbasla.com, AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti.'ne ait bir sitedir. AB Akademi Eğitim Danışmanlık Tanıtım Organizasyon Araştırma Yazılım Basın Yayın ve Ticaret Ltd. Şti, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu Ankara İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 29.04.2016 tarihli, 852 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.